Dinamo 4 : 0 Cibalia - 14. uzastopna pobjeda u prvenstvu - Dinamo & Purgeri - postovi - Blog.hr

srijeda, 18.04.2007.

Dinamo 4 : 0 Cibalia - 14. uzastopna pobjeda u prvenstvu

Pozdrav ljudi! Evo udostojila se ja napisat post nakon male pauzice od nekih mjesec dana.smijeh.. Nadam se da mi nećete zamjerit, al nema se vremena, a nisam ni bila na prošle 2 tekme – razlog nisam stigla i nisam jednostavno bila u prilici da idem. No nije greda, zato sam danas otišla sa zadnja 2 sata rolleyes i napokon bila na tekmi. Naravno zakasnih 10-ak minuta i dok sam se penjala na tribinu, evo gola nut, tak da nisam ni prvi gol vidla, al glavno da je vodstvo, kasnije saznah da je gol postigao Eduardo thumbup. 20-ak minuta kasnije Dinamo povečava vodstvo na 2:0 pogotkom Carlosa, kojemu je ovo bio 1. pogodak u plavom dresu, bravo thumbup! A desetak minuta kasnije u strijelce se ponovno upisuje Dudu – 3:0 za Dinamo. Par minuta prije odmora Ćorluka zabija za konačnih 4:0 za Dinamoyes. I tak se na poluvrijeme otišlo tim konačnim rezultatom, a ja baš pomislih da ću sljedeće poluvrijeme bolje vidjet pogotke... al nije greda, velika pobjeda nad Cibaliom, 14. uzastopna prvenstvena pobjeda, Ivanković odlazi u legendu Dinama s trenutno najvećim brojem pobjeda, bravothumbup!
No loša vijest je ta da se Dudu ozlijedio oko 60. minute te su ga morali iznjeti iz igrališta i potom zamijeniti... Nadam se da nije niš strašno nono.

Dakako, bilo je i porukica za Markovića i za neosvojen Euro iliti za osvojenih 0 (nula) glasova eek... Nakon tolkog napumpavanja s tim Eurom da ćemo ga ziher dobit jer smo idealni za to smijeh... Čini se da su ipak idealniji bili Poljaci i Ukrajinci, red je čestitat im na tomeyes. No što se osvojenih 0 glasova tiče, bilo je par porukica – „nula glasova – nema Eura“; „jebo vas Euro“; te jedna poznatija „HNS pederi, nogomet ste sjebali“; „hvala UEFA“ te još par njih smijeh... Mislim nisam ni previše pratila taj izbor za Euro domaćina, al ono, malo se Marković previše hvalio i presamouvjeren je bio pobjedom i osvajanjem Eura... Dakako nebi bilo loše za hrvatski nogomet da se nešto tak veliko dogodi, al ima li Hrvatska država dovoljno financijskih sredstava za to? Ipak stadioni su nam katastrofa, tužno ali istinito... No, da smo dobili, bar bi se Maksimir doveo napokon u red, ovako ćemo čekati nova obećanja i par desetljeća pa se možda nekaj okrene i Dinamo dobi stadion dostojan Hrvatskog prvaka... No sve u svemu sjetih se još jedne porukice – HRVATSKA LIGA thumbup! Bilo bi divno da se još malo uloži u naš hrvatski nogomet... Vidjeh na telki govori se o tom Euru, treba li Marković podnjet ostavku, ko je kriv za to kaj nismo dobili... Nepotrebna pitanja, il možda potrebna... kako kome... samo se nadam da neće krivicu za nedobivanje Eura svalit na navijače, jer bi to fakat bilo previše...

No, dovoljno o tome... Vratimo se na tekmu... Dakle, drugo poluvrijeme, nije bilo pogodaka s ni jedne ni s druge strane, par prilika koje se nisu uspjele realizirati, al dobro je... ipak rutinska pobjeda nad Cibaliom koja je na dnu tablice s Kamen Ingradom... Što se tekme tiče, već sam rekla, sve je ok, osim ozljede Dudua, al još su mi ok bili Ultrasi hehe, njih par dole na jugu, strašni su... imali su koreografiju u doslovnom smislu riječi... ipak bar njih par dole dokazuju svoju ljubav prema svom klubu... najs... Evo pohvale i njima thumbup... danas nešto hvalim sve okolo... Eto dobar mi je dan napokon... mada se štošta izdogađalo u ovih mjesec dana nepisanja... život mi se totalno okrenuo naopačke nut, neko vrijeme samo loše stvari, valjda će se to stabilizirat... i nadam se da će se neki ljudi opametit i da će im neke stvari doć iz guzice u glavu i da će nešto poduzet u svezi nečega... no dobro pustimo sad to... Sve u svemu, ljepa tekmica, solidan broj ljudi, ipak radni je dan i tekma je u 18h bila... ljudi su na poslu, djeca wink su u školi... ne sva al većina... Eto odužila sam se i napisala postek, nadam se da nije predugačak i da vas nisam gnjavila... ak još uopće neko čita kaj pišem... a nadam se da ima takvih...rofl

Ljepo vas sve pozdravljam do sljedećeg posta, ostanite kul, navijajte, radujte se čemu želite smijeh...
Idem ja još malo zujat po blogovima i onda u krpe, sutra je naporan dan...